Россия — Голландия, пролог

19 июня, 2008 в 16:22 мск. Запостил:Sepul

грибасы

//shcoda



13 комментариев на “Россия — Голландия, пролог”

  1. ПнемПень
    ПнемПень

    пролог-некролог

  2. Друня
    Друня

    о_о чебурашко падсел… интересна плотно?

  3. Grisha
    Grisha

    фдисятки нахуъй!

  4. kuku
    kuku

    В пищу тока те шо слева.

  5. kuku
    kuku

    Паеду в пробках потуплю.

  6. kuku
    kuku

    10

  7. Glot
    Glot

    Интирестно, Эдуард Успенский — грибник, иле он в лес проста таг ходет.

  8. Glot
    Glot

    2:SashKo

    June 19th, 2008 at 4:24 pm
    О_о
    i044.radikal.ru/0802/27/40c2a3bf4f5f.jpg

    Пляць, этожэ у нас, паселак Инской. Щаз роспечатаю, завтро фсем пакажу!!! 😉

  9. SashKo
    SashKo

    Пипец, порвалонах

  10. SashKo
    SashKo

    О_о
    i044.radikal.ru/0802/27/40c2a3bf4f5f.jpg

  11. SashKo
    SashKo

    Вареант?
    alb.nightparty.ru/np/0000016484-3229-68459-750.jpg

  12. SashKo
    SashKo

    Сепул, проверь может у тибя эта?
    ru.trinixy.ru/pics3/20080321/podborka_280_05.jpg

  13. bonyzob
    bonyzob

    Ідеальний офіс

    В ідеальному офісі все має бути білого кольору. А стіни зроблені зі спеціального матеріалу, на якому можна малювати все що завгодно і чим завгодно. А потім просто пшикати якоюсь фігнею і стіни знову білі. Це ж який простір для творчості та приколів. Я ось в попередній агенції стіни крейдою розмалював і до цього часу всі зображення ще висять.

    А ще в ідеальному офісі має бути ванна і кілька диванів для спання. А то раптом дружина з дому вигонить або хтось зі співробітників коханці захоче продемонструвати місце своєї роботи. Та і взагалі, в ідеальному офісі має бути сіеста, щоб після обіду поспати трішки, наприклад в гамаку поміж столами.

    І бар обов’язково має бути зі всіма належними елементами і компонентами. Бо випити мохіто під час сіести — це справжнє щастя. А ще в ідеальному офісі має бути хороше харчування й кетерінг.

    А що для вас є ідеальним офісом?

 

Права животных соблюдены © 2005-2021 Babruisk.com - В Бобруйск, животное! Архив постов