Микола та Галя

26 февраля, 2007 в 17:13 мск. Запостил:Sepul

Зустрічалися собі хлопець та дівчина, Микола та Галя. Жили вони в різних селах. Вже довго зустрічалися, пора і сватів засилати. От Микола батькам і говорить, що знайшов гарну дівчину з сусіднього села і хоче з нею одружитися. Ну що ж, треба то й треба.
Пішли знайомитись і сватати. Батьки познайомились, і дівчина гарна та й хлопець нічого собі, батьки нареченої стіл накрили, все сіли, по чарці, по другій, обговорюють майбутнє весілля. Всі задоволені, наречена теж щось поїла, чарочку прийняла та достає цигарки, запалює, сидить і пале.
У батьків нареченого роти повідкривалися, чарки з рук повипадали, мати шепче Миколі:
— Ой, Микола, та вона ж палить! Що ж ти за дівчину таку знайшов, люди не зрозуміють, що ж робити?
— То й що? Я її кохаю, якщо проти, то ми без батьківського благословення одружимось, без нею не можу жити!
Погорювали батьки, та що ж зробиш, кохання! Вирішили не чинити опір і одружити молодят.
Ось і весілля. Всі радіють, за столом горілка ллється! Наречена знов достає цигарки та палить, родичи нареченого до мати його:
— Та що ж це за невістка? Сидить, пале! Тьфу! Як це можливе?
— Та що зробиш, кохання, нехай живуть вже разом!
Поцокали язиками, та що поробиш, кохання!

Перша ніч, молодята на хаті у батьків нареченого. Постелили їм на печі, там гарно, тепло. Тільки батьки ніяк заснути не можуть, бо на печі таке, що хата ходуном ходить.
— Старий, іди, поглянь, що там таке?
Приходить старий, весь червоний, очі, як 2 зализні гривні!
— Ой, стара, там таке, там таке! Він її і так, і так, і збоку, і с заду, і зверху, а потім вона на ньому і так, і так, а потім, уявляєш – бере його, ну …. та й до рота!
Мати подихнула, і говорить тихенько:
— От добре, може палити кине…



11 комментариев на “Микола та Галя”

  1. dimastij

    1

  2. OTVAL

    Тю…

  3. Фроим Гершкович

    15 years [:]||||||||||||||[:]

  4. Диментий

    Не, курить не бросит! Проверено!

  5. Cher

    ни розумию! Учи Албанский, аффтар!

  6. Zurik

    Аффтар учи албанский, нихуйа ни панятна

  7. а чо паперла!

    А чо, паперла а вы бля учите мову бляди!!

  8. Бобронах

    Все заябісь хлопці то кацапа холопи кляти нихуя нерозумиють

  9. Vaukudlaka

    Вучыце мову нашых паважаных Братоў Ураінцаў. Кацапы!
    Тады ўсё зразумела будзе.

  10. cthulhu

    О! Це по-нашому, по-мексиканськи.

  11. Cher

    Ну вы что, хохлобратцы и хохлосёстры! Мы же родные! (Иль, мабуть, ридние)?
    Харош друг-друга грязю поливать! Пендосов хватает!

 

Права животных соблюдены © 2005-2021 Babruisk.com - В Бобруйск, животное! Архив постов