про жiзнь

20 апреля, 2016 в 10:00 мск. Запостил:Sepul

Валя в триццятьпять год плакала шо все одна, шо нема рядом мужчини, шоб йому отак ввечері на плече голову прихилить, і серіал який-то дивицця про енкавідістів добрих. Валі дуже хотілося в хазяйство мужчину, шоб хоч якогось, хай він там некрасівий буде, не багатий, не умний, вона за нього буде і красівою і умною і зароблятиме. Все розказувала, шо біологічіскі часікі тікают, врємя уходіт, яйцеклєткі дохнут, мімічєскі морщини все глибше й глибше врізаються в картіну міра.
Ну і от на свайбі у троюродной сестри вона знакомиться з Вадіком. Вадік такий нічо собі, досить сімпатічний, справний, роботящий. Такий знаєте із тих шо про звьозди не размишляють, але на одній пяті крутяться і в домі копійка не переводиться.
Швидко він Валінтіну до себе перевіз, хату правда ще добудовував, але жити там можна було. Правда Валька все так кивала головою, «ой ну шо там за дом?! Тіки й того шо не землянка». Насправді ж на входин ми побачили добротний будинок, з великим підвалом, двома поверхами, гостьовими кімнатами, і придатним до життя піддашшям. Вадік виявився таким майстром шо навіть в ті часи зміг щось намудрити таке типу теплового насоса, щоб значить і за газ поменше платити і жити в комфорті. Гордо так казав, шо внизу, в підвалі зробить для Валі сауну, вже ось і каміння спеціальне завіз, і дерево спеціальне ось лежить.

А валя розказувала, «О да вобще, накупив копійчаних ручок, вони отвалюються». На той час роботу вона покинула, бо то дурне діло з 9 до 6 за копійки сидіти. В хазяйстві завела собі домогосподарку, Галину Андріївну, яка все не так терла і все не так прибирала.
Згодом народила дівчинку. Вадим незнав міри щастю. Візочок італійський, ліжечко своїми руками зробив. Валька казала шо візочок скрипить і спать дитині мішає, не міг нормальний взять в магазіні он на другом етаже.
Ну і далі, машину Вадік їй купив саму дішову, ага прийшлось їхать відпочивать з мамою в Турцію, бо на Сейшели в того дурака не хватило.
А Вадік все крутився і вкалував, вдома зявлявся лиш поспати внизу на дивані у вітальні, шоб не мішать.
Криза придавила і Вадіка. Прийшов він до Валінтіни і каже, Валя, я мушу продати твою машину, як треба будеш моєю користуватися, чи там на таксі.
Валька устроїла показове виступлєніє, орала, плакала і ушла до цвіточного бізнесмена Андрєя. Ага ушла з машиною, і всім шо можна було потягти, окрім дитини. Вадік переживав, платив їй «аліменти» обслуговування машини, ну і так… по мєлочі.
Андрєй оказалось жив на сйомній квартирі і був увесь в боргах. Так шо Валінтіна як тіки прийшов сезон відпочинку, прийшла у Вадіка на Турцію просить…
І Вадік оце сидить і думає… та нахуй нада…

Я двадцять років слухала Домбас, домбасу було насрать на моє голодне студентство, на те в якій нужді жили всі. І давали підвищені зарплати і пенсії, давали і давали і давали… І якщо зараз знову дадуть, то за кілька місяців почуєм «ой та скоко ви там далі».
Отака воно жизнь, Уася!

(с)Татуся Бо16 комментариев на “про жiзнь”

 1. Олигофрен
  Олигофрен

  Извеняюсь, эта на коком яазыке?

 2. ™shcoda®
  ™shcoda®

  Ета на суржыке, аХУЙительная исторея.

 3. КОЛХОЗ
  КОЛХОЗ

  На мёртвам языге.

 4. Дед Митяй
  Дед Митяй

  Сепул, давай перевод к своей хуйне!

 5. feniks
  feniks

  Украина объявила, что откроет Чернобыль для туристов. Говорят, это как Диснейленд, только двухметровая мышь — настоящая!

 6. КОЛХОЗ
  КОЛХОЗ

  feniks
  Апрель 20th, 2016 at 10:12
  feniks
  Украина объявила, что откроет Чернобыль для туристов. Говорят, это как Диснейленд, только двухметровая мышь — настоящая!
  +++++++++++++++
  Щас тибя местный скакун абисточед.

 7. БльАццкий Сотона
  БльАццкий Сотона

  надо посмотреть, как там дела в децкам садике Диментия

  View post on imgur.com

  Вроде все нармальна!

 8. OTVAL
  OTVAL

  селюк иди нахуй

 9. Йаростный Фтыкатель
  Йаростный Фтыкатель

  Будь стильным, окружи себя модными аксессуараме
  http://altay-strong.ru/category/887/

 10. Йаростный Фтыкатель
  Йаростный Фтыкатель

  БльАС, слабо колонны из детсадиков замутить?

 11. OTVAL
  OTVAL

  йаф жжошь

 12. ఊ• Šê® •ఋ >10%
  ఊ• Šê® •ఋ >10%

 13. ఊ• Šê® •ఋ >10%
  ఊ• Šê® •ఋ >10%

  Шкода про тебя

 14. КОЛХОЗ
  КОЛХОЗ

  Да Коклюша када спрасили пра фашызм- сразу всё панятна стала, ашблять чуть кандрашка не хватила…И ведущийещё падъебал-тебе исчо вазвращацца.. А так канечна -весела.

 15. КОЛХОЗ
  КОЛХОЗ

  Без юмара — нельзя.

 16. OTVAL
  OTVAL

  севодня день политпизделок? нахуй пошли вам сказано.

 

Права животных соблюдены © 2005-2021 Babruisk.com - В Бобруйск, животное! Архив постов