Сбылась мечта Сепула! Сердючка представлятиме Україну на Євробаченні-2007

9 марта, 2007 в 23:56 мск. Запостил:Inff

В п’ятницю, 9 березня, в прямому ефірі Першого національного пройшов фінальний концерт відбору до Євробачення-2007, яке пройде в столиці Фінляндії Хельсинки.

У фіналі національного відбору виступили сім вітчизняних виконавців.

Першим на сцену вийшов співак Godo, після нього виступили Євгенія Власова, Олена Гребенюк, Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки, гурт Не Ангели, Бондарчук та гурт Авіатор.

Після виступу останніх конкурсантів розпочалася процедура голосування, згідно підсумків якої перемога та щасливий квиток до Хельсинки виборов Андрій Данилко.

Кореспондент.net

Ваші коментарі, панове?… Я давно хотів, щоб Сердючка поїхала на Євробачення!

Більше того — це була моя мрія!

Але я мріяв, щоб Сердючка поїхала від Росії — А НЕ ВІД УКРАЇНИ!!!

А що скажете ви?…



14 комментариев на “Сбылась мечта Сепула! Сердючка представлятиме Україну на Євробаченні-2007”

  1. Падонак

    первонах

  2. Падонак

    второй нах

  3. Падонак

    и бронзо маё

  4. Фтагн

    йа вирнулсо!!

  5. Фтагн

    о да истчо и фпитерке!!

  6. отжых

    сердючко жжот
    http://www.uaua.info/fotoring/vote.php?id=100&ring=1

  7. organ

    Я вспоминаю «Бджоли» та ix «Разом нас багато»

    Вот это «наши» АПАРАФИНИЛИСЬ тагда 🙁

    А Лорак забила на всё это мероприятие — жалко её

    Е211 -де ти ? дуже цiкава твоя думка ?

  8. Tara

    2 билана (Колдун, Лазарев) и Данилко
    Они порвут всех)))

  9. Doktor_A

    Нехай федорыч едед с шызгарой. Я ф 10?

  10. bOOmbatta

    Кашдую ночь я прасыпайусь в слизах и уткнувшись в падушку рыдаю сцукобля как рибёнак нах. я никак ни магу панять как гасподь дапустил паявление на свет таких пидарасафбля как Гитлер, Хохлы и Верка Сирдючка

  11. катсапойоптнах

    да, это точно что сердючка должна была ехать от РОСИИ а не от Украины, так как ее поведение больше похоже на поведение кацапов и ТОЛЬКО придурковатым кацапам она лишь нравится! bOOmbatta, на світі я ненавиджу дві речі — це кацапів і рассизм 😉

  12. КОЛХОЗ

    Сирдючку фтопку иле, сцукко, на солнце дабывацъ воду нахуй!

  13. Диментий

    Блять! Апять хохлосрачъ развели падонки!

  14. похуй

    евравиденье ацтой! вкусы еврапейцев ацтой! искуства сирдючки ацтой! Хай едет, мне чёта ни жарко ниразу! какое евравиденье такое и участнеги!

 

Права животных соблюдены © 2005-2021 Babruisk.com - В Бобруйск, животное! Архив постов