Сбылась мечта Сепула! Сердючка представлятиме Україну на Євробаченні-2007
9 марта, 2007 в 23:56 мск. Запостил:InffВ п’ятницю, 9 березня, в прямому ефірі Першого національного пройшов фінальний концерт відбору до Євробачення-2007, яке пройде в столиці Фінляндії Хельсинки.
У фіналі національного відбору виступили сім вітчизняних виконавців.
Першим на сцену вийшов співак Godo, після нього виступили Євгенія Власова, Олена Гребенюк, Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки, гурт Не Ангели, Бондарчук та гурт Авіатор.
Після виступу останніх конкурсантів розпочалася процедура голосування, згідно підсумків якої перемога та щасливий квиток до Хельсинки виборов Андрій Данилко.
Кореспондент.net
Ваші коментарі, панове?… Я давно хотів, щоб Сердючка поїхала на Євробачення!
Більше того — це була моя мрія!
Але я мріяв, щоб Сердючка поїхала від Росії — А НЕ ВІД УКРАЇНИ!!!
А що скажете ви?…

10 марта, 2007 at 01:59
Я вспоминаю «Бджоли» та ix «Разом нас багато»
Вот это «наши» АПАРАФИНИЛИСЬ тагда 🙁
А Лорак забила на всё это мероприятие — жалко её
Е211 -де ти ? дуже цiкава твоя думка ?
10 марта, 2007 at 04:23
2 билана (Колдун, Лазарев) и Данилко
Они порвут всех)))
10 марта, 2007 at 07:00
Нехай федорыч едед с шызгарой. Я ф 10?
10 марта, 2007 at 08:02
Кашдую ночь я прасыпайусь в слизах и уткнувшись в падушку рыдаю сцукобля как рибёнак нах. я никак ни магу панять как гасподь дапустил паявление на свет таких пидарасафбля как Гитлер, Хохлы и Верка Сирдючка
10 марта, 2007 at 08:35
да, это точно что сердючка должна была ехать от РОСИИ а не от Украины, так как ее поведение больше похоже на поведение кацапов и ТОЛЬКО придурковатым кацапам она лишь нравится! bOOmbatta, на світі я ненавиджу дві речі — це кацапів і рассизм 😉
10 марта, 2007 at 08:36
Сирдючку фтопку иле, сцукко, на солнце дабывацъ воду нахуй!
11 марта, 2007 at 20:53
Блять! Апять хохлосрачъ развели падонки!
12 марта, 2007 at 10:06
евравиденье ацтой! вкусы еврапейцев ацтой! искуства сирдючки ацтой! Хай едет, мне чёта ни жарко ниразу! какое евравиденье такое и участнеги!