мож, кого-то рассмешит…
20 декабря, 2006 в 13:34 мск. Запостил:SepulНедалекий 2008 рік. Зима. Московський повіт Української Імперії.
Українець сидить в теплій хатині, дивиться телевізію, за вікном чути завивання вітру, якесь незрозуміле виття, скрегіт по дверях. Українець встає, знімає рушницю зі стіни, виходить надвір.Чути постріли. Голос диктора: — Зима видалась цього року суворою. Від холоду і голоду москалі геть осміліли і стали підходити дуже близько до людських жител.
